Teslimat ve İade Şartları


Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi ürünlerinin sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma, dökülme gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman,

ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek “www.futuredetox.com.tr” ‘ye iletilmesi gerekmektedir. Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

İade için, satın aldığınız ürünün açılmamış, tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

 

Ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Paketi açılmamış şekilde iade etmek istediğiniz ürünlerin, Kargo ücreti müşteriye aittir.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürün iadesinin yukarıda belirtilen koşullara uygun şekilde gerçekleştirilmesi halinde, iade işlemine konu ürün bedeli en geç 10 iş günü içerisinde iade edilecektir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

Alışverişle İlgili Genel Konular

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.futuredetox.com.tr sorumlu değildir.

Kullandığınız sistemin aşağıdaki koşullara uygun olmasına dikkat ediniz: Browser'ınız JavaScript ve cookie kabul etmeli; secure connection açık olmalı;

tercihen Internet Explorer ve Netscape 4.0 ve üstü kullanılmalıdır. Bu koşulları taşıyan bir sisteminiz olduğu halde bir hata ile karşılaşıyorsanız lütfen durumu info@futuredetox.com.tr adresine e-posta ile bildiriniz.


Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi

Kazımdirik Mahallesi – Üniversite Caddesi – 377/2 Sokak – No:2 / Daire:608 -Bornova/İzmir

 

** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

Ödeme Seçenekleri :

Kredi Kartı İle Ödeme :

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ödeme işlemleriniz, 128bit SSL güvenli şifreleme üzerinden İYZİ ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ödeme hizmet sağlayıcısı altyapısı ile tahsilat yapılır. Güvenli alışveriş olarakta 3D Secure uygulaması sayesinde sizden başka kimsenin onayı olmadan kredi kartınız ile alışveriş yapamaz.

Havale İle Ödeme :

Sistemde kayıtlı banka hesap numaralarına ücreti gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız.

Kapıda Ödeme :

Sipariş verirken kargo seçeneklerinden istediğiniz kargo firmasının ‘kapıda nakit ödeme’ seçeneğini seçerek paketinizi teslim alırken ürün bedelini kargo kuryesine "nakit" olarak ödeyebilirsiniz. "Kapıda ödeme" seçeneğinde yalnız nakit ödeme kabul edilmektedir.