Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Politikası

Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Talep edilen bilgiler Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi tarafından 3. parti firma veya kişiler ile paylaşılmayacaktır.

 Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi’ne ait sunucularda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen

 e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi bünyesinde kullanılmaktadır. Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın,

üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği Ve Güvenliği

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Mağazamız istediği dönemlerde müşterilerine ve üyelerine promosyon bilgileri, kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, indirim bilgileri gönderebilir.

Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve değiştirme işlemini yalnızca siz yapabilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

E-Posta Güvenliği

Sitemiz Müşteri Hizmetleri´ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız.

 E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti etmez.

Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde www.futuredetox.com.tr adresli site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Müşteri bilgileri, ancak bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince paylaşılması zorunlu olan durumlarda sadece resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "E-Bülten listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

Mevzuat çerçevesinde müşterilerin verilerinin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgi talep etmek, varsa yanlış verilerin düzeltilmesini istemek, elde edilmiş verilerin silinmesini veya yok edilmesini istemek,

işlemeye itiraz etmek ve varsa uğradığı zararın giderilmesini talep etmek hakları bulunmaktadır. Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi, müşterinin verilerinin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde verileri sileceğini,

yok edeceğini veya anonim hale getireceğini beyan eder. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi veya ona hizmet veren diğer şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Future Gıda ve Kozmetik’e  info@futuredetox.com.tr e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Ünvan : Future Detox Gıda ve Kozmetik Ürünleri Paz. San. Tic. Ltd. Şirketi

Adres    : Kazımdirik Mahallesi – Üniversite Caddesi – 377/2 Sokak – No : 2 – Daire : 608 – BORNOVA/İZMİR

E-posta : info@futuredetox.com.tr